NB! Ei luba enda kodulehelt ega Facebooki leheküljelt midagi kopeerida ega ideesid jäljendada!

Tellimine

E-pood on avatud ööpäevaringselt.

Sobiva toote leidmisel lisa see ostukorvi. Tellimuse kinnitamiseks täida vajalikud väljad, vali sobiv paki kohaletoimetamise viis ning kontrolli veelkord üle andmete õigsus. Seejärel vajuta nupule „Vormista tellimus“ ning siis saadab süsteem e-mailile arve. NB! KUI POLE ARVE KOHALE JÕUDNUD, kontrolli rämpsposti kausta. Kui ka seal ei ole, võta minuga ühendust, siis saan saata uue arve. Gmaili kasutajad saavad rämpsposti kaustast arve leidmisel kirja juures märkida "Pole rämpspost"!

Peale arve summa laekumist kontole saadan kauba tellija poole teele. Kauba saadan välja 3 kuni 5 tööpäeva jooksul (nädalavahetused ja riiklikud pühad  arvesse ei lähe).

Makse tegemisel palun kindlasti märkida arve number makse selgitusse. Kui tellimuse tegija ja makse tegija on sama, ei pea nime märkima. Teise nimega kontolt makstes palun märkida ka arve saaja nimi. Võib teha mitu makset ühe korraga, sel puhul kindlasti välja tuua kõik arve numbrid, mille eest tasutakse.

Transpordiviisid

Eesti Post

Lihtmaksikiri 1,00 EUR (Valida vaid juhul, kui tooted mahuvad lihtmaksikirja mõõtmetesse. Kui saadetis ületab Lihtmaksikirja seaded, tuleb juurde tasuda lisanduv postikulu)

Pakendamisel kasutan tihti taaskasutusena kotikesi, karpe, pakendeid, millega on kaup minuni jõudnud. Säästan niimoodi kasvõi natukenegi loodust ja annan pakenditele veel ühe võimaluse enda eesmärki täita!

NB! Lihtmaksikirja liikumine ei ole jälgitav ning paki kaotsimineku puhul selle väärtust tellijale ei korvata.

Tähitud maksikiri 2,27 EUR

SmartPost 2,50 EUR

NB! Sel juhul pead lisama õige telefoninumbri, kuhu saadetakse paki kohalejõudmisel teade. SmartPosti kohta saad uurida lähemalt siit: www.smartpost.ee

Pakiautomaadi saad valida rippmenüüst.

Tulen ise järele - 0 €

Kui valid selle võimaluse, teatan meili teel tellimuse valmis saamise puhul. Seejärel võtab klient ise minuga ühendust omale sobiva infokanali (mobiil, e-mail, Facebooki konto) kaudu ühendust ning saame kokku leppida kauba üleandmise aja ja täpsema koha. Kauba saab kätte, kui makse on OÜ Sametsiili kontole kohale jõudnud. Sularahas kahjuks tasuda ei saa! Palun ole kindel, et saad ka tegelikult pakile ise järele tulla! Kui ei ole, vali teine kauba kättesaamise viis!

Seda võimalustvõib kasutada ka lisatellimuse puhul!

Ostutingimused

 • Ostu-müügileping loetakse sõlmituks sellest hetkest, kui  süsteem saadab ostjale arve tellimuse kinnitusena. Arve koostab kodulehesüsteem automaatselt. Kui sa pole arvet kätte saanud hiljemalt järgmiseks päevaks, siis võta ühendust: info@tsunft.ee või helista 58284336. Samuti kontrolli üle ega ei ole postkast täis või äkki on kiri sattunud rämpsposti hulka. Tihti on probleeme olnud hot.ee ja mail.ee lõpuga meiliaadressidega, sest nende teenusepakkujate postkastide maht on üsna väike. Ise kasutan palju Gmaili nii tööalaselt kui ka eraasjades ning julgen seda kindlalt soovitada, sest postkasti maht on peaaegu piiramatu. Gmaili puhul saab rämpsposti kausta sattunud arve kirjajuures märkida "Pole rämpspost!". Siis eisatu arve teinekord uuesti sinna. Arve mitte kohale jõudmine ei tähenda, et seda pole koostatud ja tellimus ei kehti! Minule tuleb arve koopia ja samuti saan kontrollida kodulehe admin-lehelt arve olemasolekut.

 • Kaup viiakse tellijani tema poolt valitud teenusepakkujaga. Transpordikulud tasub tellija.

  NB!!! Kui soovid tellida kaupa välismaale, siis võta minuga ühendust! Saame ka selles kokkuleppele.

 • Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ma tellimusi ei täida ja välja ei saada.

 • Enne tellimuse kinnitamist palun ole kindel, et saad arve tasuda tähtajaliselt!

 • Tellija võib taganeda ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul, kui kaup on välja saadetud. Siis peab ta tegema mulle kirjaliku vastavasisulise avalduse ning tagastama tellitud kauba. Sel puhul tellijale transpordikulu ei tagastata ega hüvitata. Samas peab tagastatav kaup olema avamata originaalpakendis. Kui tagastatav kaup on rikutud, tuleb tellijal hüvitada selle väärtuse vähenemine. Kui on esitatud tellimus ja soovitakse sellest loobuda (juhul, kui on maksmata ja kaupvälja saatmata), siis palun teatada loobumisest 7 päeva jooksul.

 • Tagastan tellijale lepingust taganemisel tasutud kauba maksumuse 14 päeva jooksul tellija poolt näidatud arvelduskontole.

 • Mul on õigus ostu-müügilepingust taganeda, kui vastav kaup on otsa saanud.

 • Annan tellitud kaubale seaduses sätestatud garantii. Kui tellitud kaubal ilmneb puudus, siis olen nõus selle ümber vahetama samaväärse tootega. Garantii ei kehti sel juhul, kui toodet on kasutatud ebaotstarbekalt või on see kasutamisel kulunud. Toote saab ümber vahetada praaktoote tagastamise korral. Kui toode on juba kasutust leidnud, siis seda kahjuks enam ümber ei vahetata ega ei hüvitata. Enne toodete kasutamist veendu kindlalt nende kvaliteedis!

 • Kaup on veel OÜ SametSiil omand kuni selle eest pole veel täielikult tasutud.

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON KERGESTI SÕLTUVUST TEKITAVATE TOODETEGA! ENNE OSTU KINNITAMIST LUGEGE TÄHELEPANELIKULT OSTUTINGIMUSI, TOOTEKIRJELDUSI NING UUDISTERUBRIIGIS OLEVAID TEATEID (SEAL VÕIB OLLA TEADE nt. SOODUSMÜÜGIST). KAEBUSTE PÜSIMISEL PIDAGE NÕU MINUGA tel 58284336, e-maili teel: info@tsunft.ee või Facebooki konto kaudu: Käsitöökeskus Tsunft.

Päikest!